Kancelaria prawno-Odszkodowawcza Grupa PIERLEX

Przy Rondzie 55/2
31-547 Kraków
Tel.: 12 345 18 05

 • Wypadek samochodowy

  Jesteś ofiarą wypadku samochodowego i Twoje towarzystwo ubezpieczeniowe uchyla się od wypłaty należnego Ci odszkodowania? A może proponowana kwota w żaden sposób nie rekompensuje Ci poniesionych strat na zdrowiu?

 • Pożar, powódź, kradzież

  Tragiczne momenty w życiu takie jak pożar mieszkania czy zalanie domu przez powódź przynoszą bardzo duże straty. Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania rekompensującego poniesione przez Ciebie szkody.

 • Uszczerbek na zdrowiu

  Uzyskanie zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu lub utratę życia bliskiej osoby w kwocie stanowiącej odpowiednią rekompensatę jest trudne i wymaga fachowej pomocy, której nasi prawnicy chętnie Państwu udzielą.

 • Wypadek w pracy

  Świadczenie pracy może wiązać się z ryzykiem uszczerbku na zdrowiu. Szczególnie dotyczy to prac fizycznych, jednak wypadek może przydarzyć się każdemu.

 • Choroba zawodowa

  Praca w trudnych warunkach może wywołać chorobę zawodową. Jeśli doznałeś stałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku wykonywanej pracy możliwe jest uzyskanie odszkodowania.

Wypadek drogowy - uzyskiwanie odszkodowania

Fakt posiadanego ubezpieczenia i zniżek za bezszkodową jazdę nie zmieni sytuacji, że każdy z nas jest narażony na wypadki drogowe. Często są to sytuacje niezależne od nas, powstające z winy innych użytkowników drogi. Jeśli poniosłeś stratę w wyniku wypadku, którego byłeś uczestnikiem, polegającą na:

 • zniszczeniach pojazdu,
 • uszczerbku na zdrowiu, zwłaszcza wymagającego hospitalizacji lub rehabilitacji,
 • wyłączenia Cię z aktywności zawodowej w wyniku utraty zdrowia lub pojazdu potrzebnego do wykonywania pracy,

możesz wnioskować o odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Jeśli proponowane przez ubezpieczyciela odszkodowanie nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, pomożemy Ci się odwołać od jego decyzji. W przypadku spraw przewlekłych, w których trudno osiągnąć porozumienie, możemy reprezentować Cię przed właściwym dla sprawy sądem.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skorzystania formularza szybkiego kontaktu - prosimy o pozostawienie danych kontaktowych i opisanie sprawy. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymają Państwo odpowiedź.

Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiadomość: