Kancelaria prawno-Odszkodowawcza Grupa PIERLEX

Przy Rondzie 55/2
31-547 Kraków
Tel.: 12 345 18 05

 • Wypadek samochodowy

  Jesteś ofiarą wypadku samochodowego i Twoje towarzystwo ubezpieczeniowe uchyla się od wypłaty należnego Ci odszkodowania? A może proponowana kwota w żaden sposób nie rekompensuje Ci poniesionych strat na zdrowiu?

 • Pożar, powódź, kradzież

  Tragiczne momenty w życiu takie jak pożar mieszkania czy zalanie domu przez powódź przynoszą bardzo duże straty. Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania rekompensującego poniesione przez Ciebie szkody.

 • Uszczerbek na zdrowiu

  Uzyskanie zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu lub utratę życia bliskiej osoby w kwocie stanowiącej odpowiednią rekompensatę jest trudne i wymaga fachowej pomocy, której nasi prawnicy chętnie Państwu udzielą.

 • Wypadek w pracy

  Świadczenie pracy może wiązać się z ryzykiem uszczerbku na zdrowiu. Szczególnie dotyczy to prac fizycznych, jednak wypadek może przydarzyć się każdemu.

 • Choroba zawodowa

  Praca w trudnych warunkach może wywołać chorobę zawodową. Jeśli doznałeś stałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku wykonywanej pracy możliwe jest uzyskanie odszkodowania.

Oferta kancelarii odszkodowawczej

Czy przydarzył Ci się wypadek? Chciałbyś odzyskać należene Ci odszkodowanie, a może uzyskałeś odszkodowanie, ale jest ono za niskie? Chcesz się odwołać od niekorzystnej dla Ciebie decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi "tak", to dobrze trafiłeś.

Kancelaria Prawna PIERLEX zajmuje się pomocą poszkodowanym w róznego rodzaju wypadkach i zdarzeniach.

Pomożemy odzyskać należne Ci odszkodowanie. Gwarantujemy, że zajmiemy się Twoją sprawą profesjonalnie i kompleksowo. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Jeżeli otrzymasz swoje odszkodowanie, nasze wynagrodzenie stanowić będzie procent otrzymanego przez Ciebie odszkodowania.

Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody na osobie takie jak:

 • odszkodowanie za utratę zdrowia,
 • odszkodowanie za śmierć osoby najbliższej,
 • odszkodowanie za zmniejszenie dochodów,

W przypadku utraty zdrowia lub śmierci bliskiej osoby, oprócz uzyskania odszkodowania, pomagamy także w uzyskaniu zadośćuczynienia za ból i cierpienie związane z utratą zdrowia lub śmierć bliskiej osoby.

W zakres naszej działalności wchodzi także ubieganie się o doszkodowania związane z wypadkami komunikacyjnymi, w szczególności:

 • odszkodowanie w związku ze zderzeniem pojazdów,
 • odszkodowanie dla pieszych poszkodowanych w wyniku wypadku drogowego,
 • odszkodowanie dla pasażera pojazdu uczestniczącego w wypadku komunikacyjnym,

Pomożemy także uzyskać odszkodowanie w związku z wypadkiem przy pracy, wypadkiem w drodze do pracy lub wypadkiem w drodze z pracy.

Ponad to zajmujemy się także:

 • złamaniami ręki lub nogi na chodniku lub drodze,
 • błędami medycznymi.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym prawnikiem w celu skonsultowania szczegółów Państwa sprawy. Skorzystanie z naszych usług jest płatne tylko wtedy, gdy uda nam się uzyskać dla Was odszkodowanie.

W przypadku kiedy nie uzyskamy nic dla naszego kllienta, korzystanie z naszych usług jest bezpłatne.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skorzystania formularza szybkiego kontaktu - prosimy o pozostawienie danych kontaktowych i opisanie sprawy. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymają Państwo odpowiedź.

Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiadomość: