Kancelaria prawno-Odszkodowawcza Grupa PIERLEX

Przy Rondzie 55/2
31-547 Kraków
Tel.: 12 345 18 05

 • Wypadek samochodowy

  Jesteś ofiarą wypadku samochodowego i Twoje towarzystwo ubezpieczeniowe uchyla się od wypłaty należnego Ci odszkodowania? A może proponowana kwota w żaden sposób nie rekompensuje Ci poniesionych strat na zdrowiu?

 • Pożar, powódź, kradzież

  Tragiczne momenty w życiu takie jak pożar mieszkania czy zalanie domu przez powódź przynoszą bardzo duże straty. Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania rekompensującego poniesione przez Ciebie szkody.

 • Uszczerbek na zdrowiu

  Uzyskanie zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu lub utratę życia bliskiej osoby w kwocie stanowiącej odpowiednią rekompensatę jest trudne i wymaga fachowej pomocy, której nasi prawnicy chętnie Państwu udzielą.

 • Wypadek w pracy

  Świadczenie pracy może wiązać się z ryzykiem uszczerbku na zdrowiu. Szczególnie dotyczy to prac fizycznych, jednak wypadek może przydarzyć się każdemu.

 • Choroba zawodowa

  Praca w trudnych warunkach może wywołać chorobę zawodową. Jeśli doznałeś stałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku wykonywanej pracy możliwe jest uzyskanie odszkodowania.

Odszkodowania za pożar, powódź, kradzież

Czasem w życiu zdażają się sytuacje których nie sposób przewidzieć. Te niespodziewane sytuacje mogą zakłócić spokój domowego zacisza, a także spowodować powstanie szkody. Do najczęstszych z takich zdarzeń należą m. in. szkody spowodowane w wyniku przeprowadzania akcji ratowniczych, pożaru, powodzi czy kradzieży z włamaniem.

Zaistnienie tych zadarzeń może niewątpliwie spowodować szkodę. W takim wypadku również należne jest odszkodowanie.

W takich przypadkach Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają wartość szkód, co powoduje wypłacenie odszkodowania w niższej wysokości. Dzięki specjalistycznej pomocy naszej kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wymiernej wysokości odszkodowania.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skorzystania formularza szybkiego kontaktu - prosimy o pozostawienie danych kontaktowych i opisanie sprawy. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymają Państwo odpowiedź.

Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiadomość: