Kancelaria prawno-Odszkodowawcza Grupa PIERLEX

Przy Rondzie 55/2
31-547 Kraków
Tel.: 12 345 18 05

 • Wypadek samochodowy

  Jesteś ofiarą wypadku samochodowego i Twoje towarzystwo ubezpieczeniowe uchyla się od wypłaty należnego Ci odszkodowania? A może proponowana kwota w żaden sposób nie rekompensuje Ci poniesionych strat na zdrowiu?

 • Pożar, powódź, kradzież

  Tragiczne momenty w życiu takie jak pożar mieszkania czy zalanie domu przez powódź przynoszą bardzo duże straty. Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania rekompensującego poniesione przez Ciebie szkody.

 • Uszczerbek na zdrowiu

  Uzyskanie zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu lub utratę życia bliskiej osoby w kwocie stanowiącej odpowiednią rekompensatę jest trudne i wymaga fachowej pomocy, której nasi prawnicy chętnie Państwu udzielą.

 • Wypadek w pracy

  Świadczenie pracy może wiązać się z ryzykiem uszczerbku na zdrowiu. Szczególnie dotyczy to prac fizycznych, jednak wypadek może przydarzyć się każdemu.

 • Choroba zawodowa

  Praca w trudnych warunkach może wywołać chorobę zawodową. Jeśli doznałeś stałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku wykonywanej pracy możliwe jest uzyskanie odszkodowania.

Odszkodowanie z tytułu choroby zawodowej

Z wykonywaniem niektórych rodzajów pracy związane jest ryzyko ryzyko pojawienia się choroby zawodowej. Nasza kancelaria zajmuje się prowadzeniem postepowań przeciwko pracodawcom oraz przeciwko ZUS-owi w związku z zaistnieniem u pracownika choroby zawodowej. Warto pamiętać, że w przypadku choroby zawodowej możliwe jest uzyskanie od pracodawcy świadczeń cywilnoprawnych takich jak renta czy zadośćuczynienie.

Prawnik zatrudniony w naszej kancelarii pomoże Państwu w zgromadzeniu materiału dowodowego, ustalenia odpowiedzialności pracodawcy, a także doradzi w zakresie sporządzenia dokumentacji. W razie potrzeby pomożemy uzyskać Państwu dokumentację medyczną, a także pomożemy zweryfikować dokumentację sporządzoną na zlecenia Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skorzystania formularza szybkiego kontaktu - prosimy o pozostawienie danych kontaktowych i opisanie sprawy. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymają Państwo odpowiedź.

Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiadomość: